O NAS

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą specjalizującą się w produkcji elementów konstrukcji stalowych.  Realizujemy zlecenia w zakresie spawania (MIG, MAG, TIG, MMA) i kompleksowej obróbki stali i aluminium zgodnie z wymogami i oczekiwaniami klientów.

Doświadczony i kompetentny zespół pracowników zapewnia utrzymanie wysokiej jakości naszych wyrobów i najwyższych standardów obsługi klienta.  Dzięki temu firma STALNOX jest stałym dostawcą usług kooperacyjnych dla wielu firm nie tylko z Polski ale także z innych krajów Unii Europejskiej. 

Jesteśmy przygotowani zarówno do realizacji unikatowych projektów jak i do rozpoczęcia produkcji w większych seriach. Dzięki współpracy z wieloma specjalistycznymi firmami jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksowość wykonania wyrobów.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.