Stalnox

O nas

O nas

informacja

o nas

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą specjalizującą się w produkcji elementów konstrukcji stalowych.
Realizujemy zlecenia w zakresie spawania (MIG, MAG, TIG, MMA) i kompleksowej obróbki stali i aluminium zgodnie z wymogami i oczekiwaniami klientów.
Doświadczony i kompetentny zespół pracowników zapewnia utrzymanie wysokiej jakości naszych wyrobów i najwyższych standardów obsługi klienta. Dzięki temu firma STALNOX jest stałym dostawcą usług kooperacyjnych dla wielu firm nie tylko z Polski ale także z innych krajów Unii Europejskiej.
Jesteśmy przygotowani zarówno do realizacji unikatowych projektów jak i do rozpoczęcia produkcji w większych seriach. Dzięki współpracy z wieloma specjalistycznymi firmami jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksowość wykonania wyrobów

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą Stalnox. Jesteśmy do państwa dyspozycji – chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat realizacji zlecenia, a także możliwości technicznych, jakimi dysponujemy. Wiedząc, jak istotny dla naszych klientów jest czas, wszystkie zlecenia realizujemy według wcześniej ustalonego harmonogramu, co pozwoli państwu na niezakłócone prowadzenie zaplanowanych prac.

ul.Ceglana, działka 362/3
87-400 Golub-Dobrzyń